Mixpallet tuin/dierenartikelen
- Lotto:
- A1-23807-1540
- Houthalen, BE
Ritiro in giorni fissi
- Offerta attuale
- Stato
Attivare l'offerta automatica
Consigliato
Informazioni su questo lotto
MaxxGarden Partytent - Zijwanden 3x4
MaxxGarden Vuurkorf Pyramide metaal - 30x30x100 cm 20435 x2
Panca di Honden
MaxxGarden Tenda per feste - 3x6
MaxxGarden Terrasverwarmer - Staand - Design retrò - 2000 W 20234 x2
Rendier kerst
Raffreddatore d'aria
Ombrellone MaxxGarden Shanghai - Ombrellone Luxe tuin en balkon - 270 cm 21131
MaxxGarden GC30 Insectendoder – Vliegenlamp – 2x15W - tot 180 M² 20741
MaxxPet Fietsmand hond - Hondenmand fiets - Voor Bagagedrager 22460
MaxxGarden Tappetino standard - aanpasbaar - 394x100x146 cm 20977
MaxxPet Fietsmand hond - Hondenmand fiets - Voor Bagagedrager 22488
- Osservazioni:
- Dit zijn retour goederen dus geen nieuwe producten hier kunnen dus beschadigingen aan zijn . U als klant kan deze goederen vrijblijvend bezichtigen tijdens een kijkdag.
- Numero del lotto:
- A1-23807-1540
- Posizione:
- Houthalen, BE
- Venduto da:
- Venditore aziendale
Specifiche del lotto
- Quantità
- Margine
- No
Documenti
Attenzione prego!
Belangrijk om te weten is dat alles wordt verkocht zoals het is.
We hebben de staat van elk artikel zorgvuldig beschreven, zodat je volledig op de hoogte bent van het product voordat je biedt.
Het is essentieel om de productbeschrijvingen aandachtig door te nemen en eventuele vragen te stellen voordat je een bod plaatst.
Loten 1786, 1791, 1792, 1809, 1810, 1824, 1888, 1890, 1892, 1896, 1898 en1902 werden door de verkoper uit de veiling gehaald;
Laten bezorgen: U kan uiteraard ook werken met een transportfirma, U kan hiervoor bijvoorbeeld onze vaste partner Auction Logistics (info@auctionlogistics.nl) inschakelen.