Philips - 85PUS8309/12 - 85-calowy Ambilight - Telewizor

Partia:
A1-25702-248
Purmerend, NL

Odbiór w ustalone dni

Aktualna oferta
Aktywuj auto-licytację
Zalecane

Informacje o tej partii

Kluczowe cechy Jakość Norma Typ ekranu Wyświetlacz LED LCD Przekątna ekranu 85 cali Zalecana odległość oglądania od telewizora 4 - 6 metrów Ostrość Rozdzielczość 4K (UHD) Częstotliwość odświeżania 50 Hz Głębia kolorów 17 milionów kolorów (8 bitów) Zalecane korzystanie z telewizji Oglądanie kanałów standardowych Wyświetlacz rozszerzony Lokalne ściemnianie Obsługa HDR Rodzaj HDR HDR10, HDR10+, HLG Opóźnienie wejściowe Czas trwania: 20 ms Złącze QLED Smart TV Smart TV Rodzaj inteligentnej platformy Baza Inteligentna platforma System operacyjny Titan Wbudowane Wi-Fi Łączność Bluetooth DLNA (Biblioteka DLNA Wbudowany Chromecast Gracz Dźwięk Dźwięk Norma Wbudowany soundbar Liczba głośników 2 Ciągła/znamionowa całkowita moc wyjściowa (RMS) 20 W Obsługa Dolby Atmos Cechy szczególne Wyłącznik czasowy Czujnik światła Teletekst Obrotowa podstawa Światło otoczenia Wpisz ambilight 3-stronny system Ambilight Usługa Sterowanie za pomocą aplikacji Sterowanie za pomocą aplikacji na Androida Sterowanie za pomocą aplikacji Apple Sterowanie głosowe Funkcje korzystania z modułu CI+ Połączenie CI/CI+ Tuner cyfrowy Cyfrowy sygnał wideo Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kablowy (DVB-C), Satelitarny (DVB-S), Satelitarny (DVB-S2) Tuner DVB-T Twin Tuner DVB-S Twin Połączenia Podłączenie anteny Złącze HDMI Żeńska wersja z portem HDMI typu A 2.1 HDMI ARC (zwrotny kanał audio) Złącze HDMI eARC Liczba portów HDMI 3 Cyfrowe połączenie optyczne Gniazdo słuchawkowe Złącze USB Połączenie kompozytowe Połączenie sieciowe Połączenie SCART Złącze VGA Zwracanie towarów Telewizory pochodzące z Amazon. Głównie wadliwe telewizory, do wykorzystania na części. Dzięki odpowiedniej wiedzy i częściom telewizory można naprawiać. Przyjdź na dzień oglądania, aby osobiście sprawdzić lub przetestować działanie i powód powrotu. Osobiście oceń, czy usterkę można naprawić. Paski na ekranie, uszkodzone piksele, pęknięty ekran.
Numer partii:
A1-25702-248
Lokalizacja:
Purmerend, NL
Sprzedawane przez:
Sprzedawca firma

Dokumenty

Prosimy o uwagę!
Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Regulaminie Aukcji Szczegółowej. Minimalny wiek do zwiedzania i odbioru to 18 lat. Odwiedzający muszą być w stanie się zidentyfikować. Wózek widłowy jest dostępny w dniu odbioru. Maksymalny udźwig wynosi 1,5 tony. Korzystanie z wózka widłowego odbywa się wyłącznie na własne ryzyko. Ponadto mogą wystąpić czasy oczekiwania.

Mogą Ci się spodobać

Polecane oferty

Pobierz aplikację Troostwijk Auctions już teraz!