Hybrydowy laptop HP Envy x360 – 15,6 cala
- Aukcja:
- Dostawa Aukcja Zwrot Towaru
- Partia:
- A1-26062-22150
- Online, NL
Dostawa
- Aktualna oferta
Aktywuj auto-licytację
Zalecane
Informacje o tej partii
Mikroprocesor
AMD Ryzen™ 5 5500U (maksymalne taktowanie boost do 4,0 GHz, 8 MB pamięci podręcznej L3, 6 rdzeni)
Chipset (Chipset)
Zintegrowany układ SoC firmy AMD
Pamięć, standardowa
16 GB pamięci RAM DDR4-3200 MHz (2 x 8 GB)
Karta graficzna wideo
Karta graficzna AMD Radeon™
Dysk twardy
Dysk SSD PCIe® NVMe™ M.2 o pojemności 512 GB
Napęd optyczny
Brak napędu optycznego w zestawie
Ekran
Przekątna 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 x 1080), obsługa wielodotyku, IPS, szkło od krawędzi do krawędzi, mikroramka, Corning® Gorilla® Glass NBT™, 250 nitów, 45% gamy barw NTSC
Łączność bezprzewodowa
Intel® Wi-Fi 6 AX200 (2x2) i Bluetooth® 5 combo (obsługuje gigabitową szybkość transmisji danych)
Gniazda rozszerzeń
1 wieloformatowy czytnik kart pamięci SD
Porty zewnętrzne
1 port SuperSpeed USB Type-C® z szybkością sygnalizacji 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 port SuperSpeed USB Type-A o szybkości sygnalizacji 10 Gb/s (HP Sleep and Charge); 1 port SuperSpeed USB Type-A o szybkości sygnalizacji 10 Gb/s; 1 gniazdo HDMI 2.0b; 1 inteligentny pin AC; 1 zestaw słuchawek/mikrofonu
Minimalne wymiary (szer. x gł. x wys.)
35,9 x 22,82 x 1,84 cm
Ciężar
1,86 kg
Typ zasilacza
Zasilacz sieciowy 65 W
Typ baterii
3-ogniwowy polimer litowo-jonowy 51 Wh
Mieszana żywotność baterii
Do 11 godzin i 30 minut
Żywotność baterii podczas odtwarzania wideo
Do 11 godzin
Kamerka internetowa
Kamera HP Wide Vision 720p HD z migawką kamery i zintegrowanymi dwoma mikrofonami cyfrowymi
Funkcje audio
Dźwięk firmy Bang & Olufsen; Dwa głośniki; HP Audio Boost
Oprogramowanie
System operacyjny
Windows 10 Home 64
Aplikacje HP
Przełącznik HP Audio; Optymalizator połączenia HP; Centrum dowodzenia HP; HP QuickDrop; Centrum gier OMEN; Sterowanie wyświetlaczem HP
- Uwagi:
- Ta partia pochodzi od jednego z największych sprzedawców detalicznych w Holandii. Produkt może nie być w pełni funkcjonalny i oryginalnie zapakowany. Ponadto mogą pojawić się ślady użytkowania. Aby uzyskać dobry obraz, radzimy skorzystać z dnia oglądania. Dzięki odpowiedniej wiedzy i częściom urządzenia można naprawiać. Przyjdź na dzień oglądania, aby osobiście sprawdzić lub przetestować działanie i powód powrotu. Osobiście oceń, czy usterkę można naprawić. Ponadto radzimy dokładnie przyjrzeć się zdjęciom, aby zorientować się w aktualnym stanie produktu i ocenić ewentualne uszkodzenia kosmetyczne. Licytując tę partię, przyczyniasz się do bardziej zrównoważonej branży e-commerce. Dajesz temu produktowi drugie życie i przyczyniasz się do redukcji e-odpadów i emisji CO2.
- Aukcja:
- Dostawa Aukcja Zwrot Towaru
- Numer partii:
- A1-26062-22150
- Lokalizacja:
- Online, NL
- Sprzedawane przez:
- Sprzedawca firma
- Ilość
- Marża
- Nie
- Marka
- HP
- Model
- Envy
- Typ produktu
- x360 Hybride Laptop
Dokumenty
Prosimy o uwagę!
Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Regulaminie Aukcji Szczegółowej.
Aukcja ta jest dniem oglądania.
Ta partia zostanie dostarczona tylko na terenie Belgii lub Holandii (z wyłączeniem Wysp Wattowych).