Rubberboot 3,80 m voor 6 personen

Kavel:
A3-23187-9074
Lokeren, BE

Ophalen op vaste dagen

Huidig ​​bod
Auto-bieden activeren
Aanbevolen

Over deze kavel

Opmerkingen:
? Opblaasbare boot voor 6 personen: 380 x 170 cm opblaasbare waterfiets in grijze kleur voor kinderen en volwassenen. Stabiele aluminium basis. Extra comfort dankzij 2 comfortabele banken. Draagvermogen 727 kg. ? Luchtpomp inbegrepen: boot direct klaar voor vertrek. Vul de roeiboot snel en eenvoudig met een luchtdruk van 0,25 tot 0,35 bar. Drie luchtkamers voor extra veiligheid. Reparatieset voor kleine beschadigingen. ? 2 peddels: Inclusief twee peddels van 162 cm lang. Bevestigd aan twee beweegbare roervorken voor een betere krachtoverbrenging. Extra roersteun voor pauzes. ? Draagtas en extra handgrepen: 4 handgrepen aan de zijkant om de opblaasboot in het water te leggen. Draagtas voor eenvoudig transport en ruimtebesparende opslag. ? Ontwerpcategorie C: Ontworpen voor uitstapjes naar baaien, meren of rivieren. Tot windkracht 6 wind- en golfhoogtes van 2 m. Veiligheidstouw voor een stevige grip. Aangepaste buitenboordmotor.
Kavelnummer:
A3-23187-9074
Verkocht door:
Zakelijke verkoper

Kavelspecificaties

Aandacht alsjeblieft!
Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Troostwijk Auctions app!