Mixpallet tuin/huishoudartikelen
- Kavel:
- A1-20206-1549
- Houthalen, BE
Ophalen op vaste dagen
- Huidig bod
Auto-bieden activeren
Aanbevolen
Over deze kavel
parasol 300cm 20900
partytent 3x3 20024
tuinset zwart 22402
luchtkoeler 20745
vouwtafel 180x75x74 20241
vouwtafel 180x70x74 wit
parasolvoet 9,5kg 22011
parasol 300cm 21688
Balkonparasol 270cm 20889
Bolderwagen 20105
convectorkachel 20552
Insectendoder 20742
kettlebell 21384
parasolvoet 86x86x30 21239
Bosbouwhelm 21047
hondenmand fiets 22460
- Opmerkingen:
- Dit zijn retour goederen dus geen nieuwe producten hier kunnen dus beschadigingen aan zijn . U als klant kan deze goederen vrijblijvend bezichtigen tijdens een kijkdag.
- Kavelnummer:
- A1-20206-1549
- Plaats:
- Houthalen, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- Marge
- Nee
Documenten
Aandacht alsjeblieft!
Voor de loten te Westerlo zal er tijdens de afhaaldag een vorkheftruck met chauffeur (maximumcapaciteit van 3,5 ton) aanwezig zijn die kosteloos gebruikt kan worden om de kavels te verplaatsen. Het gebruik van de vorkheftruck is op eigen risico en kan eventueel wachttijden met zich meebrengen.
Opmerking: de bloemen en planten kunnen afwijken van de foto's op de website (bloeiwijze).
Loten te Westerlo:
De loten kunnen ook geleverd worden tegen een vergoeding en/of op paletten gezet worden (10 euro per pallet). Voor meer informatie kunt u een mail sturen naar davypeeters1@telenet.be.
Laten bezorgen: U kan uiteraard ook werken met een transportfirma, U kan hiervoor bijvoorbeeld onze vaste partner Auction Logistics (info@auctionlogistics.nl) inschakelen.