2024 Philips X8-2t Echo apparaat

Kavel:
A1-24290-402
Schoten, BE

Afhalen op afspraak

Huidig ​​bod
Auto-bieden activeren
Aanbevolen

Over deze kavel

Volledig nieuw in doos - alle verpakking onbeschadigd- alle mondstukken en bediening nieuw - aansluiting voor Philips echo machine De nieuwe X8-2t xMATRIX transoesofageale transducer met zijn akoestische ontwerp biedt hogere frequenties en bandbreedte met verbeterde resolutie en weefselvulling in 2D en Live 3D. De Philips TEE-sonde maakt transoesofageale beeldvorming mogelijk met echte one-beat-acquisities en onze hoogste volumefrequenties in Live 3D en Live 3D color flow, zonder dat dit ten koste gaat van de beeldkwaliteit. De Philips x8 2t handgreep is ontworpen met een in realtime configureerbare functieknop voor extra functionaliteit tijdens beeldvorming, waaronder 'verwerven', 'bevriezen', 'iSCAN' of 'niets doen'. Bandbreedte: 8,0 - 2,0 MHz Toepassingen: Cardiologie Technologie: xMatrix, PureWave Compatibiliteit: Philips Epiq 5, Philips Epiq 7 Veldvolume: 98° x 98° Aantal elementen: 2500 Type array: xMatrix Sector Gezichtsveld (FOV): 90° Modi: 2D, Advanced XRES, Harmonic Imaging, M-Mode, Color M-Mode, Color Flow, PW Doppler, CW Doppler, Live xPlane Imaging, Live 3D Echo, Live 3D Zoom, 3D Zoom Color, 3D Zoom Color Preview
Kavelnummer:
A1-24290-402
Verkocht door:
Zakelijke verkoper

Kavelspecificaties

Aandacht alsjeblieft!
Voor deze veiling wordt geen kijkdag georganiseerd. De koper is zelf verantwoordelijk voor het laden en eventueel demonteren van de goederen.

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Troostwijk Auctions app!