Roger Raveel (Machelen 1921-2013) - BIJGEWERKTE ETS
- Kavel:
- A3-21520-31
- Lokeren, BE
Ophalen op vaste dagen
- Huidig bod
Auto-bieden activeren
Aanbevolen
Over deze kavel
En wat brengt de toekomst? - Ets, met de hand ingekleurd door Roger Raveel - 38x45 cm - Gesigneerd en genummerd - jaar van uitgave: 1975 - professioneel ingelijst
- Kavelnummer:
- A3-21520-31
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- Marge
- Ja
- Handtekening
- Nee
Aandacht alsjeblieft!
Troostwijk is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Dit kavel wordt geleverd door TBAuctions en kan geveild worden op verschillende platforms van TBAuctions.