Pierre Alechinsky (Brussel, 1927) - ORIGINEEL, TOP INGELIJST
- Kavel:
- A3-21520-28
- Lokeren, BE
Ophalen op vaste dagen
- Huidig bod
Auto-bieden activeren
Aanbevolen
Over deze kavel
Origineel werk van Alechinsky - aquarel op oud document - 29x27,5 cm - Gesigneerd en gedateerd 1978 - Professioneel ingelijst met museumglas - met certificaat galerieprijs: 15.000 € - GRATIS LEVERING IN BELGIË
- Kavelnummer:
- A3-21520-28
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- Marge
- Ja
- Handtekening
- Nee
Aandacht alsjeblieft!
Troostwijk is niet de verkoper, maar veilt als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Dit kavel wordt geleverd door TBAuctions en kan geveild worden op verschillende platforms van TBAuctions.